Tag: Tosta

Mëngjes

Tosta Meksikanë

Nevojiten: 8 fetë buke, 160gr fasule, domate, kaçkavall. Udhëzimet: 1. Hedhim 2 lugë gjelle fasule (të ziera) mbi 4 fetë buke. 2. I shtojmë secilës fetë domate të grira, kaçkavall, dhe fetat e mbetura i vendosim mbi 4 fetat e mbushura me përbërës. 3. I […]