Kështu pritet ananasi, kjo video ka mahnitur të gjithë

Një postim që tregon si të pritet ananasi është bërë viral në rrjete sociale. Kjo është padyshim videoja më e mirë me ananas që e keni parë deri më sot.

Shumicës së njerëzve iu duket e vështirë prerja dhe ngrënia e ananasit, por kjo teknikë që është publikuar në internet ndryshon gjithçka.

Në video, e cila u publikua në internet nga përdoruesi Dillon Roberts, mund të shihet se si nxirën pjesët e ananasit nga lëkura, copa-copa, pasi e preu dhe hoqi pjesën e lartë të tij.

Videoja u publikua në Twitter nga 21-vjeçari që studion shkencat biomjekësore në Angli – dhe mori qindra mijëra pëlqime dhe komente, transmeton pergatit.com.

Duket sikur ananasi është krijuar të hahet në këtë mënyrë! Interneti thjeshtë u mahnit nga ky zbulim i ri. Shikojeni më poshtë videon e prerjes së përsosur të ananasit: