Tag: biskotë

Akullore
Ëmbëlsira

Akullore biskotë, receta e shijshme me 3 përbërës

Kjo akullore biskotë përgatitet shumë shpejtë, është tepër e shijshme dhe ka vetëm tre përbërës. Të gjithë do ta dashurojnë këtë recetë, provojeni! Përbërësit: 400gr krem pana për ëmbëlsira 200gr qumësht i kondensuar Biskota Përgatitja: Rriheni kremin dhe shtoni qumështin e kondensuar. Vendosni biskotat në […]