Tag: role mishi

Darkë

Role mishi me spinaq dhe djathë

Përbërësit: 500g mish i bluar, një filxhan thërrime buke, një qepë (e grirë), një lugë çaji piper të kuq, një lugë çaji kripë, një lugë çaji pluhur për pjekje, një lugë çaji piper të zi, një ve. Për mbushje: Një gotë çaji vaj, 500g spinaq, një qepë të madhe, 2 […]