Tag: sallatë pule

pesto
Drekë

Sallatë pule me pesto

Shërbejeni këtë sallatë pule me pesto dhe kuskus në gjethe marule për një darkë të shëndetshme. Me domate të thara dhe arra, ka shumë shije të mirë. Përbërësit: Vendoseni kuskusin në një enë të madhe rezistente ndaj nxehtësisë dhe mbusheni me 100 ml ujë të […]