Tag: sandviç

sandviç
Drekë

Bukë super të buta për sandviç

Kjo është receta e bukëve më të buta për sandviç që i keni ngrënë ndonjëherë. Receta është e lehtë dhe bukët përgatiten aq shpejtë dhe aq të buta bëhen sa që do t’ju pëlqejnë gjithmonë. Përbërësit: 240ml (një gotë) qumësht të ngrohtë 1 lugë të […]