Tag: shëndetshme

supë me domate
Drekë

Supë e shëndetshme me domate

Supa kremoze me domate ështe shumë e shëndetshme dhe shumë e lehtë të përgatitet. Përgatitet për 25 minuta, servohet e nxehtë si dhe kjo recetë shërbehet për 5 persona. Përbërësit: Përgatitja: Shtojmë vajin e ullirit në një tigan të madh derisa të ngrohet, më pas […]