Tag: Toptha me puding

Ëmbëlsira

Toptha me puding

Përbërësit: 500 ml qumësht, 3-4 lugë sheqer, 1 qese puding vanilje, 200 gr biskota të bluara, 100 gr napoletanka të bluara, 1 lugë gjelle kakao. Përgatitja: Ndani pak qumësht dhe në të hidheni qesen e pudingut duke e përzier mirë, qumështin e mbetur lëreni të […]