Tag: Torte me dredhëza

Ëmbëlsira

Tortë pa pjekje për 15 minuta

Kjo është një recetë me çokollatë dhe luleshtrydhe (dredhëza) që është absolutisht e mahnitshme. Është një recetë e lehtë që mund ta gatuani për vetëm 15 minuta dhe shija është përtej çdo përshkrimi. pergatit.com sjell në shqip recetën dhe si ta gatuani këtë tortë të […]