Tag: trekëndësha

trekëndësha
Ëmbëlsira

Trekëndësha të mbushur me krem

Trekëndësha të butë dhe të shijshëm të mbushur me krem, të cilëve nuk do të mundeni t’ju rezistoni. Kjo është mënyra e lehtë dhe e shpejtë e përgatitjes së tyre në shtëpi. Përbërësit: 400gr miell 240ml qumësht 110gr gjalpë të shkrirë 2 lugë gjelle sheqer […]