Banane me çokollatë dhe arra

Kjo recetë është mjaft e lehtë. E gjitha çfarë ju duhet është banane, çokollatë të zezë për zierje dhe arra.

Shkrini çokollatën, me shkopinj të vegjël druri të ngulur në banane, zhytni bananet në çokollatë dhe më pas në arrat e bluara mirë. Futni në frigorifer për t’u ngrirë për pak orë dhe më pas shijoni. Ju bëfshin mirë! /pergatit.com

banane