Shkencëtarët thonë se kjo pije lufton kancerin

Pija është bërë e njohur falë pretendimeve se mund ta shërojë kancerin. Kjo pije është përdorur për vite të tëra dhe forcon shumë sistemin imun, duke përmirësuar gjakun dhe duke dhuruar energji.

Duhet ta dini se kjo pije nuk ka shije të mirë, por nëse e pini atë do të përfitoni efekte të mahnitshme. Lajmi i mirë është se kjo pije përgatitet lehtë dhe nuk ju merr kohë më shumë se dy minuta, shkruan pergatit.

A ndjeheni të lodhur dhe në depresion gjatë gjithë kohës, duke pasur mungesë të energjisë? Duke e konsumuar këtë pije ju do t’i tejkaloni këto probleme.

Përbërësit:

1 limon, 3 molla, 1kg panxhar, 1kg mjaltë, 1/2kg karota, 3 portokaj.

Mënyra e përgatitjes:

Lani të gjithë përbërësit dhe përzieni ata në një blender (mikser për përzierjen e frutave). Pasi t’i përzieni, do të përfitoni një përzierje të kuqërremtë. Vendoseni përzierjen në një shishe dhe futeni në frigorifer.

Përdorimi:

Kjo pije natyrale duhet të merret në mëngjes në një stomak bosh. Pini gjysmë gote çdo mëngjes.