Tag: Ananas

Pije

Lëng dimri me ananas

Përbërësit: 1 filxhan çaj kos me vanilje 6 kube akulli 1 filxhan çaj ananas Përgatitja:   Në një mikser, përziejmë akullin dhe kosin, shtojmë ananasin. Pijen e shërbejmë me një gotë të ftohur më parë në frigorifer.