Ëmbëlsira

Ëmbëlsira

Tortë Akullore

Përbërësit: 1 pako keksa të bluar, 100gr margarinë, 2 lugë sheqer pluhur, 3 vezë, 1 hopla, 2 pako sheqer vanile. Përgatitja: Keksat i hedhim në një enë dhe e shkrijmë margarinën, pastaj ua hedhim keksave sheqerin dhe margarinën e shkrirë dhe i përziejmë mirë me […]