Ky është ilaçi më i fuqishëm natyral, përgatitet shumë lehtë

Këtë recetë shumë njerëz dhe ekspertë e konsiderojnë si ilaç revolucionar, ilaç ky nga i cili janë shëruar me mijëra veta nga kanceri. Në fakt ky është një lloj shërimi për komplet organizmin, e kanceri në një organizëm si ky vetë-tërhiqet.

Fshehtësia është se kjo përzierje pastron enët e gjakut, shëron zemrën, përmirëson imunitetin, pastron veshkat dhe mëlçinë. Po ashtu, përmirëson punën e trurit dh kujtesën, ruan nga infarkti dhe shëro ata që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru.

Përbërësit: -15 limonë të freskët; -12 thelpinj hudhre; -1 kg mjaltë; -400 g grurë të ri të gjelbër; -400 g arra të freskëta.

Përgatitja e grurit: 400 g grurë të gjelbër i vendosni në kavanozin me ujë të vluar. Le të qëndrojë gjatë natës. Pas 10-12 orë, e kulloni lëngun. Në enë e lini grurin e kulluar për 24 orë.

Përgatitja e ilaçit: Bluani bashkë grurin, arrat dhe hudhrat. Bluani 5 limonë me lëvore dhe gjithçka përzieni bashkë. Nga 10 limonët tjerë merrni lëngun dhe përzieni. Shtoni mjaltin. E lini për 3 ditë në frigorifer. Ky ushqim merret 30 minuta para kafjallit, para drekës, para darkës dhe para gjumit.