Category Archives: Pije

Pija me banane që duhet ta pini para gjumit

Çrregullimi i gjumit është një problem i zakonshëm që i prekë si meshkujt ashtu edhe femrat. Edhe pse mund të duket i padëmshëm në fillim, mungesa e vazhdueshme e gjumit mund të çojë në tension të lartë të gjakut, mungesë të energjisë dhe depresion.

Lëng i shijshëm limoni

Nevojiten: 5 limona, 1 ¼ gota sheqer, 4 gota gjysmë ujë. Udhëzimet: I qerojme limonat dhe i prejme ne gjysma. Limonat i menjanojme kurse lekuren e qeruar e marrim dhe e vendosim ne nje ene dhe i hedhim sheqerin siper tyre dhe e leme te

error: Përmbajtja është e mbrojtur!