Pa kategori

Pa kategori

Club Sandwich

This is some dummy copy. You’re not really supposed to read this dummy copy, it is just a place holder for people who need some type to visualize what the actual copy might look like if it were real content. If you want to read, […]

Pa kategori

Byrek me presh dhe mish të grirë

Përbërësit: 500gr miell, 2 lugë gjelle me vaj ulliri, kripë, ujë të vakët sa të jetë mjaftueshem për brumë të butë, Për mbushjen: 2 presh megjithë gjethet, 200gr mish të grirë, 1 filxhan kafeje me oriz, 1 vezë, djath pice, majdanoz, kripë, piper. Përgatitja: Fillimisht […]

Pa kategori

Cheeseburger

This is some dummy copy. You’re not really supposed to read this dummy copy, it is just a place holder for people who need some type to visualize what the actual copy might look like if it were real content. If you want to read, […]

Pa kategori

Spaghetti with Garlic and Oil

This is some dummy copy. You’re not really supposed to read this dummy copy, it is just a place holder for people who need some type to visualize what the actual copy might look like if it were real content. If you want to read, […]

Pa kategori

Rolladë me çokollatë

Përbëresit për pandispanjen: 8 vezë, 8 lugë sheqer, 5 lugë vaj, 2 lugë kakao, 8 lugë miell, lëvore limoni. Përbërësit për fillin: 1 margarinë e zbutur, 250gr sheqer pluhur, 4 vezë, 200gr çokollatë. Udhëzimet: Tunden vezët me sheqer gjersa të fryhen. Shtohen përbërësit e tjerë dhe […]