Drekë

Drekë

Sanduiç vezësh me proshutë

Përbërësit: Vezë Proshutë Djathë mocarela Borzilok Bukë të girë Kripë, piper Pak gjalpë për skuqjen e omletës Domate Përgatitja: Rrahim në një enë vezët me të gjitha erëzat dhe e skuqim si omletë. E bëjmë skuqjen me kujdes në mënyrë që veza mos të çahet. […]